O Kancelarii

Adwokat Katarzyna Borkowska-Warzocha – kancelaria adwokacka w Piasecznie

Adwokat Katarzyna Borkowska-Warzocha jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Do 2005 roku wykonywała zawód sędziego, orzekając w sprawach rodzinnych i nieletnich. Doświadczenie zawodowe zdobyła także, pracując jako sędzia delegowany w Ministerstwie Sprawiedliwości w Departamencie Sądów Powszechnych. Pełniła również funkcję sekretarza w Stowarzyszeniu Sędziów Rodzinnych w Polsce.

Obecnie Katarzyna Borkowska-Warzocha prowadzi Kancelarię Adwokacką specjalizującą się w obsłudze prawnej klientów indywidualnych w sprawach rodzinnych i nieletnich. Kancelaria Adwokacka udziela pomocy prawnej w zakresie prowadzonych spraw, która polega na:

  • udzielaniu porad prawnych
  • sporządzaniu projektów pism i umów
  • reprezentowaniu klienta przed sądem
  • prowadzeniu negocjacji ugodowych
  • prowadzeniu spraw majątkowych małżeńskich i spraw o podział majątku.

Adwokat Katarzyna Borkowska-Warzocha, zdobyła bogate doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spraw, co jest najlepszą gwarancją wysokiego poziomu świadczonego przez nią usług.

Kancelaria adwokacka w Piasecznie: godziny otwarcia

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00. Jednakże, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, istnieje możliwość uzgodnienia terminu spotkania w innych godzinach. Miejscem spotkania z adwokat Katarzyną Borkowską-Warzocha może być kancelaria adwokacka w Piasecznie lub – po wcześniejszym uzgodnieniu – inna lokalizacja.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego